GroupAuto, G-Truck

Mapa strony

Pomagamy w walce z COVID-19: medykom, szpitalom i klientom

Szanowni Państwo, Klienci Opoltrans

W związku z sytuacją związaną z pojawieniem się koronawirusa i nieustającym potrzebom szpitali oraz medyków, OPOLTRANS wychodzi im naprzeciw przekazując niezbędne środki ochrony osobistej. W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie Państwa i pracowników OPOLTRANS, a jedocześnie chcąc zapewnić bezpieczeństwo Państwa firm, OPOLTRANS podjął się działań na rzecz walki ze skutkami epidemii koronawirusa.
Pomoc opiera się na trzech elementach:
kliknij
Zabezpieczeniu
  bezpłatnie
szpitalom oraz medykom środków ochrony osobistej, w tym płynów do dezynfekcji, rękawiczek oraz maseczek. Dostęp do środków ochrony osobistej zapewniony jest również dla Klientów OPOLTRANS. Prosimy jednak o ograniczenie wizyt w oddziałach, a zakupy szczególnie przemyślane, by nie narażać się na niepotrzebne ryzyko krążenia z towarem.

Szkolenia w obecnej sytuacji mogą odbywać się drogą internetową, tu OPOLTRANS podjął się wraz z dostawcami wsparcia Państwa w zakresie wiedzy technicznej.

Udostępniamy Państwu również narzędzie jak Katalog Internetowy OPOLTRANS, dzięki któremu bez wychodzenia z biura, lub domu będą mogli Państwo zrobić zakupy. Dobór części jest szybki i precyzyjny, a wykorzystywane są do tego profesjonalne bazy danych, dzięki czemu można wyszukać części po numerach VIN, silnika, osi, modalach samochodów, nazwie części, numerach oryginalnych, a także po kategoriach produktowych.
 
W przypadku niezbędnych wizyt w oddziałach OPOLTRANS prosimy o zastosowanie podstawowych środków ostrożności zalecanych przez odpowiednie służby dla miejsc publicznych:

- zachowanie bezpiecznej odległości (min. 1 – 2 metry)
- częstsze mycie i odkażanie rąk,
- noszenie maseczek ochronnych,

- unikanie dotykania okolic twarzy, szczególnie ust, nosa i oczu
- w przypadku powitań ograniczenie kontaktu do przywitania słownego (unikać uścisków rąk)
- w przypadku wystąpienia objawów chorobowych o unikanie kontaktu z innymi osobami

Więcej informacji uzyskają Państwo telefonicznie w swoich oddziałach oraz u handlowców.