GroupAuto, G-Truck

Mapa strony

Umowy lojalnościowe

Przystąpienie do programu lojalnościowego to nic innego jak związanie na pewien czas z dostawcą części. Zanim podpiszemy umowę warto porównać warunki współpracy.
OPOLTRANS jest pewny, że proponuje wyjątkowe warunki i korzyści jakie można odniesieść ze współpracy
i których nie znajdziesz nigdzie indziej.

Podstawowe rozwiązania jakie proponuje OPOLTRANS w ramach programów lojalnościowych to :

  • PUNKTOMANIA

  • UMOWY OBROTOWO-SPRZĘTOWE


PUNKTOMANIA
PUNKTOMANIA umożliwia klientom gromadzenie punktów na specjalnie do tego celu założonym koncie. Dostęp do formularza rejestracji w programie lojalnościowym znajduje się pod linkiem na stronie www.opoltrans.com.pl w zakładce PROGRAMY LOJALNOŚCIOWE. Od momentu rejestracji klient za każde wydane 100 PLN netto, otrzymuje 10 pkt. Następnie zebrane punkty może wymienić na wybrane przez siebie nagrody, przykładowo te z asortymentu OPOLTRANS, może zdecydować również o pomniejszeniu faktur za przyszłe zakupy, jak i zdecydować się na karty podarunkowe z dowolnie wybranego sklepu.
Co roku klienci w programie PUNKTOMANIA otrzymują w ten sposób nagrody jak np. bony wycieczkowe, biżuterię, wyposażenie warsztatu, czy sprzęt RTV i AGD.

Pan Andrzej z Przyborowa odebrał wyważarkę Nortec WC2130Pan Ryszard z Nakłanad Notecią otrzymał urządzenie do obsługi klimatyzacji CLIMFILL PRO ValeoPani Jolanta z Glinianki odebrała montażownicę automatyczną 10-24" Titanium 200 ASISTUMOWY OBROTOWO-SPRZĘTOWE

W przypadku gdy klienci zbierają punkty regularnie, a ich potrzeby w zakresie wyposażenia warsztatowego są duże, OPOLTRANS wychodzi naprzeciw z możliwością zawarcia umowy obrotowo- sprzętowej. Dzięki temu rozwiązaniu wybrany sprzęt warsztatowy jest "spłacany" co miesiąc punktami zbieranymi w PUNKTOMANII w ramach umowy obrotowo-sprzętowej. Klienci OPOLTRANS stają się właścicielami często drogiego i markowego wyposażenia warsztatów jak np. prasy hydrauliczne, montażownice, czy zaawansowany sprzęt do diagnostyki. Przy tym nie ponoszą jednorazowo sporego wydatku, ani kosztów bankowych kredytów. Wszelkie szczegóły przekaże opiekun handlowy, on też przedstawi umowę na wybrany sprzęt.

Zestaw do diagnostyki Jaltest
Pani Jolanta z Pyskowic otrzymała zestaw
do diagnostyki JALTEST V.9.0 PC LINK MAX
Pan Tadeusz z Warki otrzymał urządzenie diagnostyczne JALTEST LinkKomputer diagnostyczny