GroupAuto, G-Truck

Mapa strony

OPOLTRANS

Sieć hurtowni motoryzacyjnych dla samochodów ciężarowych

"Na Osi" to już nie tylko program telewizyjny, dzięki odświeżonej stronie internetowej Na Osi staje się również doskonałym mobilnym źródłem wiedzy dla branży transportowej.


                  

Jedyny polski program poruszający istotne tematy dotyczące branży transportowej, ukazuje się na antenach TELE5, MOTOWIZJI, NTL oraz Adventure HD. Od początku istnienia programu "Na Osi" firma OPOLTRANS dokłada starań, by pasjonaci ciężarówek, transportu i motoryzacji mogli w atrakcyjny i wygodny sposób śledzić informacje o nowościach. Dla klientów zaopatrujących się w hurtowniach OPOLTRANS, motoryzacja często jest nie tylko rzemiosłem, ale i pasją.

Mało kto wie, że w jednym z oddziałów dystrybutora nagrywany jest Program „Na Osi”, który jako jedyny w Polsce zajmuje się tematyką transportu i motoryzacji ciężkiej. W „Na Osi” zobaczyć możecie piękne tuningowane ciężarówki, ale i wiele newsów oraz ciekawostek z branży TSL, w tym dowiedzieć się o nowościach i promocjach proponowanych przez OPOLTRANS. Tych, którzy ciekawi są jak wygląda współpraca Programu z OPOLTRANS, zapraszamy do oglądania „Na osi” premierowe odcinki w każdą sobotę o godz. 10:35 w Motowizji. Na wielu kanałach dostępne są również liczne powtórki, aktualne godziny emisji dostępne pod linkiem.

Na stronie internetowej www.naosi.pl czytelnicy znajdą informacje o asortymencie warsztatowym, nowościach na rynku aftermarketowym, poradach prawnych, zlotach ciężarówek, a do tego zamieszczone zostały liczne branżowe filmy, reportaże i ciekawostki.


http://naosi.pl/