GroupAuto, G-Truck

Mapa strony

OPOLTRANS

Partnerstwo jest dla nas najważniejszym kierunkiem biznesowym

Dostawcy OPOLTRANS spełniają wysokie wymagania. Przy wyborze producentów brane są pod uwagę stosowane przez nich technologie produkcji, nowoczesne i innowacyjne rozwiązania, zapewnienie dostaw produktów w powtarzalnej wysokiej jakości, oraz oferowany dostęp do wiedzy związanej z montażem i codzienną eksploatacją części, podzespołów i materiałów eksploatacyjnych.

OPOLTRANS od zawsze buduje relacje partnerskie zarówno z partnerami globalnymi jak również krajowymi, w myśl zasady, że najważniejszy jest odbiorca końcowy. W wyborze partnerów priorytetem jest to co najistotniejsze dla Klienta: jakość, cena i zapewnienie bieżących dostaw.
Ważne dla firmy pozostaje jednak wspieranie polskiej gospodarki, stąd też wśród dostawców znajdują się uznani polscy producenci.

Ogromne magazyny wysokiego składowania zlokalizowane są w centrali firmy, zapewniają powierzchnię magazynową przekraczającą 100 tysięcy m2. Oddziały OPOLTRANS tworzące sieć dystrybucji w całej Polsce, zapewniają ciągłą dostępność asortymentu, również dzięki magazynom oddziałowym, których powierzchnia zwykle sięga od kilkuset  do kilku tysięcy m2. Te rozwiązania sprawiają, że niemal cały niezbędny asortyment jest dostępny na miejscu.

Lista partnerów

   Partnerzy OPOLTRANS