GroupAuto, G-Truck

Mapa strony

OPOLTRANS

SIEĆ HURTOWNI MOTORYZACYJNYCH

„Jesteśmy zawsze tam gdzie Ty”, to hasło przewodnie dla OPOLTRANS wyznacza kierunki rozwoju firmy. Nawiązuje również do misji firmy, którą jest bycie partnerem dla Klienta, rozumienie jego potrzeb, i jednocześnie sprostanie jego oczekiwaniom, z uwzględnieniem warunków dynamicznie zmieniającego się rynku.

Firma OPOLTRANS podążając za swoimi Klientami zapewnia szereg rozwiązań jakie mają zapewnić sprawne funkcjonowanie biznesów Klientów, niezależnie od tego czy będzie to serwis samochodów ciężarowych, firma transportowa, czy firma z branży przewozów pasażerskich, czy branży budowlanej.
Podstawowe korzyści ze współpracy z OPOLTRANS to:

Dostępność towarów od ręki w każdym oddziale została zapewniona przez duże magazyny w całej Polsce, dzięki czemu 90% potrzeb Klientów znajduje się na miejscu, dzięki codziennym dostawom z Magazynu Centralnego 5% potrzeb realizowane jest na następny dzień, a te nietypowe zamówienia realizowane są w ciągu kilku dni.

Sieć sprzedaży w całej Polsce to gwarancja łatwego dostępu do towarów w całej Polsce, oraz korzystanie z zaplecza doradczo-technicznego, w przypadku awarii i potrzeby naprawy, oraz wymiany części.

Korzystne warunki handlowe pokazują partnerskie i indywidualne podejście do każdego Klienta, dzięki czemu możliwe są do ustalenia terminy płatności dla rzetelnych Klientów, elastyczny sposób rozliczania płatności, oraz cenniki dopasowane do wymagań Klientów.

Wygoda Klientów to również element, który zapewniony jest przez OPOLTRANS, dzięki aplikacjom takim jak Webcatalog Klient sam może dokonać wyboru części, sprawdzić cenę, czy złożyć zamówienie. W przestronnych działach handlowych dzięki bogatej ekspozycji można z bliska zapoznać się z nowościami asortymentowymi, a w przygotowanym specjalnie miejscu do odpoczynku skorzystać z wiedzy handlowców np. przy kawie.

Dowóz towarów pod wskazany przez Klienta adres odbywa się za pomocą floty półciężarówek przeznaczonych do codziennej obsługi Klientów, przy większych zamówieniach dostawa realizowana jest natychmiast.

Korzyści dla stałych Klientów to przede wszystkim program lojalnościowy Punktomania, który jest najkorzystniejszym na rynku tego typu programem. Oprócz tego dzięki Magazynom lojalnościowym Klient ma udostępnione materiały eksploatacyjne u siebie, a rozliczane i uzupełniane przez handlowców raz w miesiącu. Umowy obrotowo-sprzętowe to rozwiązanie pozwalające Klientom na korzystanie z potrzebnego i wybranego przez siebie sprzętu warsztatowego za darmo. Jedyny warunek to utrzymanie obrotów z OPOLTRANS na tym samym poziomie.

Dla Klientów liczy się oszczędność, zarówno czasu jak i środków. Wychodząc naprzeciw temu firma OPOLTRANS zapewnia najszybszą obsługę Klientów, najkrótszy czas oczekiwania na części, a to wszystko przy najniższych cenach w Polsce. Dodatkowo przy zakupie ogumienia do samochodów ciężarowych wymiana jest gratis.

Najszerszy na rynku asortyment pozwala Klientowi na podjęcie swobodnej decyzji w wyborze. W ofercie OPOLTRANS znajdują się towary markowe i na pierwszy montaż, oraz zamienniki oferowane przez wybranych renomowanych dostawców.