GroupAuto, G-Truck

Mapa strony

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem olei Wolf w Polsce

Nowością w ofercie Opoltrans są produkty belgijskiego producenta olei Wolf Oil Corporation. Firma istnieje na rynku od 1955 roku i przez ten czas zdobyła popularność i uznanie na terenie zachodniej Europy. Jakość wszystkich olei jest potwierdzona dopuszczeniem i certyfikatami producentów samochodów jak MAN, Mercedes, Volvo, Scania, RVI, Iveco.

Wolf Oil Corporation jest niezależną firmą posiadającą jasny kierunek swojej działalności. Jest ona tzw. „ czystym producentem” co oznacza, że dąży do uzyskania nowoczesnych technologicznie produktów, które zapewniają możliwie najmniej szkodliwość dla środowiska.

Średnio 160 specjalistów pracuje ciągle dla firmy i dąży do ulepszenia produktów firmy Wolf,  w celu uzyskania najlepszych osiągów i żywotności silników przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia paliwa i emisji spalin. Firma Wolf ściśle współpracuje z czołowymi producentami składników i dodatków do oleju, które gwarantują najwyższą jakość produktu.

Opoltrans jest jedynym dystrybutorem na terenie Polski olei firmy Wolf z przeznaczeniem do samochodów ciężarowych i osobowych.

Konkurencyjna cena oraz wysoka jakość sprawiają, że zmiana oleju na Markę Wolf jest uzasadniona i korzystna dla wszystkich użytkowników samochodów.

Poniżej link do strony firmy Wolf Oil Corporation. Na stronie można zasięgnąć szerszych informacji na temat firmy i produktów. Strona oferuje także możliwość indywidualnego doboru środku smarnego do pojazdu. Link do strony tutaj.

Komplet informacji włącznie z ceną i dostawą, można zawsze uzyskać u handlowców i we wszystkich oddziałach firmy Opoltrans.
wróć