GroupAuto, G-Truck

Mapa strony

Rozgrzewka przed Master Truck na Pikniku Rodzinnym w Oddziale OPOLTRANS w Siedlcach

OPOLTRANS Piknik w Oddziale Siedlce
Ponad pół tysiąca Klientów oddziału w Siedlcach wraz z rodzinami bawiło się w czerwcowy weekend do samego rana na Pikniku Rodzinnym
organizowanym przez OPOLTRANS. Pogoda dopisała, a dodatkowo atmosferę podgrzewały przygotowane liczne atrakcje,

oraz darmowy poczęstunek i napoje chłodzące. Siedlce to kolejne miejsce na mapie Polski, gdzie OPOLTRANS zawitał, by podziękować
swoim Klientom za dobrą współpracę.

OPOLTRANS Piknik w Oddziale w Siedlcach

Maskotka OPOLTRANS, pomimo upałów, wytrwale witała wszystkich gości. Chętnych do wspólnych zdjęć nie brakowało. By rodzice mogli odpocząć, dla dzieci przygotowano rozrywkę jakiej nie zapomną przez długi czas. Wśród atrakcji znalazły się: symulatory, strzelanie z laserowych karabinków (laser tag), dmuchańce, byk rodeo, bezpieczna ścianka wspinaczkowa, trampolina, czy strzelanie do celu z karabinków paintball. Dla chcących przewidziano specjalną niespodziankę: swoją karykaturę namalowaną przez profesjonalnego karykaturzystę.

OPOLTRANS Piknik w Siedlcach

W wyniku zaciętych zmagań w licznych konkursach wyłoniono i nagrodzono zwycięzców.

OPOLTRANS Piknik w Oddziale Siedlce
Kiedy opadł kurz po sportowych rywalizacjach, nadszedł czas na ogłoszenie wyników konkursu OPOLTRANS „Miss ciężarówki”. Sławny i nagradzany zestaw „Sparta” firmy Jończyk, od samego początku był faworytem tej konkurencji. Monumentalne odwzorowanie na Mercedesie Actrosie i jego naczepie bitwy pod Termopilami do której Spartan poprowadził król Leonidas kolejny raz święciło triumf na tego typu konkursach. Drugie i trzecie miejsce zajęły odpowiednio ciągniki Scania R500 z 2008 r z AdBlue firmy P.H.U. Dmowski Ryszard, oraz Mercedes Actros firmy Transport Drogowy Towarów Mościcki Gabriel. Zasady konkursu były proste to uczestnicy pikniku wybierali w głosowaniu samochód, który najbardziej wpadł im w oko spośród kilkudziesięciu samochodów zgłoszonych do konkursu.

OPOLTRANS Piknik Rodzinny w Siedlcach

Nad tym, by wszystko podczas pikniku działało jak dobrze naoliwiona maszyna czuwał z góry markowy olej WOLF.

OPOLTRANS Piknik Siedlce

Kiedy upał nieco odpuścił, przyszedł czas na zabawę taneczną, w rytmach disco.

OPOLTRANS Siedlce Piknik

Wśród dostawców którzy uświetnili piknik również swoją obecnością należy wymienić firmy: ZF, Knorr-Bremse, Wabco,
producent markowych olejów WOLF, Varta, SKF, Goodyear, producent sprzęgieł Hammer, WIX, FTE, WAŚ, Centra,
Dayco, Nissens, Horpol, Hybsz, K2, Bosch, oraz producent markowych opon Triangle, mający w swojej ofercie opony ciężarowe, opony przemysłowe oraz opony zimowe i letnie do osobówek.
wróć