GroupAuto, G-Truck

Mapa strony

Takie pikniki tylko w OPOLTRANS !

 

W miłej atmosferze, w gronie rodziny, przyjaciół i wszystkich tych dla których transport i ciężarówki są częścią życia, tak Klienci OPOLTRANS spędzali ostatni weekend maja!

Oddział OPOLTRANS w Rusocinie, niedaleko Trójmiasta, gościł Klientów nie tylko z Rusocina, ale z Oddziałów z Bydgoszczy, Słupska i Torunia. Kilkadziesiąt ciężarówek pojawiło się już w południe, żeby wystąpić w konkursie OPOLTRANS Miss Ciężarówki 2017. Wspaniałe, tuningowane samochody cieszyły oko wszystkich uczestników Pikniku Rodzinnego, którzy oddawali głosy na swoich faworytów.

Zlot ciężarówek Rusocin 2017Zlot ciężarówek Rusocin

 

Wśród zwycięzców pojawili się starzy wyjadacze, a całe podium tym razem okupowały Scanie. W tym ta zwycięska; czarna Scania, o nazwie Letty.

Zlot ciężarówek Rusocin 2017

Tradycyjnie Piknik Rodzinny OPOLTRANS zapewnił świetną zabawę dla całych rodzin.

Dzieciaki również miały okazję na poznawanie motoryzacji, oczywiście dostosowanej gabarytami do ich możliwości.

Zabawa dla wszystkich w OPOLTRANS

Liczne atrakcje przygotowane dla najmłodszych sprawiły, że i „starsza młodzież” mogła przyjemnie odpocząć.

Zabawy i konkursy zapewniły mnóstwo niespodzianek, w postaci nagród i upominków.

Rozrywka dla najmłodszych miłośników ciężarówek

Maskotka OPOLTRANS jak zwykle tryskała humorem, a każde dziecko mogło liczyć na wspólne zdjęcie.

Zabawa dla najmłodszych

Pieczony prosiak, grochówka wprost z legendarnej kuchni polowej, szaszłyki, to tylko niektóre ze smakołyków jakie czekały na uczestników pikniku. Przy sprzyjającej pogodzie powodzeniem cieszyły się również napoje chłodzące!

Pogoda i atmosfera dopisywały

Rywalizacja i świetna zabawa, zwykle miała swój finał na podium dla zwycięzców.

Zwycięzcy na podium

Przeciąganie ciężarówki ściągnęło na plac boju ciężarówkowych gladiatorów. Scania zwykle drogę około 8 metrów pokonywała w 16 sekund. Jak mówili uczestnicy, najtrudniej było ją ruszyć, później już jakoś szło.

Zmagania tytanów branży ciężarowej

Wprost na „podium dla zwycięzców” prowadziły różne drogi, można było przeciągać, wbijać, obijać, a niektórzy mieli pod górkę i do tego na czas.

Zmagania

Wśród konkursów dla zawodowców, niezwykłą uwagą cieszył się konkurs polegający na wymianie opony na czas i to bez użycia montażownicy. Narzędzie jakiego używano to nowość na polskim rynku, dostępna również w oddziałach OPOLTRANS. Chodzi o specjalny zestaw łyżek do wymiany opon.

Wymiana opony na czas

Uczestnicy, którzy jeszcze nie byli zaznajomieni z produktem, mieli okazję potrenować, a wystarczyło zwykle kilka minut, by być gotowym do ściągnięcia starej i założenia nowej opony na czas. Najlepszy okazał się 20-letni Pan Karol Juhnke, który dokonał kompletnej wymiany opon w czasie 1 minuty i 11 sekund, to mniej więcej tyle ile niezwykle sprawnemu wulkanizatorowi zajmuje wymiana opon z użyciem montażownicy. Więcej informacji o wymianie opon tą metodą i samych narzędziach będzie można przeczytac w kolejnym Kwartalniku OPOLTRANS 3/2017.

Z instrukcją wymiany szło super szybko

Finałem Rodzinnego Pikniku OPOLTRANS w Rusocinie była wieczorna dyskoteka, która jak zwykle trwała do późnych godzin nocnych.

Wieczór w rytmach disco

wróć