GroupAuto, G-Truck

Mapa strony

Nowy Kwartalnik Opoltrans już dostępny !

Jeszcze pachnące farbą, drugie wydanie Kwartalnika Opoltrans, już czeka na klientów w oddziałach Opoltrans!
Prawie 90 stron pisanych głównie z myślą o klientach, minimum reklam, maksimum treści – to pierwsze takie pismo dla branży ciężarowej.
Artykuły, które pomogą prowadzić biznes ciężarowy, warsztat, przydadzą się również w branży rolniczej, budowlanej i przemyśle.

W drugim wydaniu można znaleźć informacje: o nowych urządzeniach jakie pojawiły się na drogach i rekordowych kwotach na nie przeznaczonych,
o ofercie opon do wózków widłowych, opon rolniczych, przemysłowych i opon do autobusów, o konsekwencjach i obecnym stanie prawnym ustawy MiLoG.
Oraz gdzie dzięki Opoltrans można uzyskać darmową pomoc prawną w zakresie transportu. Prócz tego, do przeczytania atrakcyjne artykuły techniczne m.in. o filtrach, akumulatorach, o układzie hamulcowym, skrzyniach biegów i wielu innych.

 

Ucieszą się także właściciele flot korzystający z ciężarówek wiodących producentów jak: DAF, MAN, MB, Iveco, Scania, Volvo i Renault.
Powód jest prosty w Kwartalniku znalazły się szczegółowe zalecenia tych producentów do stosowania odpowiednich olejów silnikowych i hydraulicznych.
Kwartalnik Opoltrans to również dobre źródło informacji o najnowszym asortymencie, aktualnych promocjach, oraz o najnowszej rewolucyjnej usłudze Opoltrans – Serwisie Mobilnym !


 

 
wróć