GroupAuto, G-Truck

Mapa strony

Opoltrans z Pruszcza Gdańskiego do Rusocina na ul. Dekarską 3

Dużo większa powierzchnia handlowa, 3x większa ekspozycja, wygoda dla obsługiwanych klientów, dużo większa dostępność towaru od ręki, duży plac manewrowy i potężny parking dla klientów przyjeżdżających ciężarówkami, duży, wygodny i darmowy serwis ogumienia pod dachem dla 10 TIR-ów oraz doskonała lokalizacja.

 


Z Pruszcza Gdańskiego do Rusocina – czyli aż kilkaset metrów, takie przenosiny w najbliższych tygodniach czeka Opoltrans z Trójmiasta i klientów.
Około 100 m od drogi krajowej nr 91 i bliskość samej autostrady A1 sprawia, że dojazd do Opoltransu będzie jeszcze szybszy i łatwiejszy niż do tej pory.

 

 

Jedyne co się w Opoltrans w województwie Pomorskim nie zmieni, to numery telefonów i doskonała obsługa.
Opoltrans w Trójmieście zamierza rozszerzyć zakres obsługi klientów i podnieść jakość obsługi klientów zapewniając wygodę i szybszą obsługę, zarówno w zakresie darmowej wymiany opon, jak i sprzedaży i odbioru części.

W nowym magazynie zmieści się lekko licząc ponad dwa razy więcej towaru, niż do tej pory, co gwarantuje jeszcze lepszą dostępność asortymentu. Dużo większy utwardzony z kostki brukowej parking o powierzchni ponad 1ha, gwarantuje, że miejsca dla ciężarówek nie zabraknie.

 

Przy zakupie opon klienci będą mogli korzystać na miejscu m.in. z szybkiego i darmowego serwisu ogumienia, teraz 2 krotnie szybszego i pod dachem dla 10 TIR-ów. 

 

Już wkrótce firma przekaże kolejne informacje, kiedy klienci będą mogli w pełni korzystać z usług Opoltrans w Rusocinie, pod Pruszczem Gdańskim.

 

 
 
wróć