GroupAuto, G-Truck

Mapa strony

SUPERMOCNA promocja JALTEST Superlite V9

Promocja na tester diagnostyczny Jaltest Superlite V9
Tester diagnostyczny JALTEST jest najbardziej zaawansowanym urządzeniem diagnostycznym w kategorii wielomarkowych testerów.

Zakres pracy testera obejmuje diagnostykę w pojazdach ciężarowych, naczepach, autobusach, samochodach dostawczych, maszynach rolniczych, maszynach budowlanych oraz w różnego rodzaju silnikach przemysłowych (maszyny rolnicze, budowlane, przemysłowe wymagają dodatkowego rozszerzenia).

Dzięki ciągłemu i stałemu udoskonalaniu programu diagnostycznego, tester JALTEST jest dziś, w przypadku wielu układów i systemów bardzo bliski testerom oryginalnym pod względem możliwości i funkcji diagnostycznych zawartych w programie.
Diagnostyka odbywa się w oparciu o program JALTEST SOFT, który wraz z interfejsem JALTEST, jest podłączony do diagnozowanego pojazdu. Obydwa te elementy stanowią integralną część umożliwiającą wykonanie diagnostyki.

Program JALTEST INFO jest bardzo rozbudowanym programem zawierającym w sobie oprócz diagnostyki takie informacje jak: schematy elektryczne, wartości prądowe czujników, lokalizacje elementów, dane mechaniczne, zakresy prac przeglądowych, komunikaty techniczne, odczyty kodów błędów wyświetlanych na deskach rozdzielczych, podpowiedzi rozwiązywania problemów na podstawie symptomów występujących w pojeździe, bazę danych klientów, słownik skrótów oraz opisy symboli występujących na schematach elektrycznych.

Przy okazji pracy z pojazdem można też generować raporty z diagnostyki zawierające wszystkie odczyty, które zostały wykonane w czasie diagnozowania. Oprócz tego można również generować raporty przeglądowe dzięki, którym w łatwy i przejrzysty sposób zarówno mechanik jak i właściciel pojazdu jest w stanie sprawdzić zakres prac które należy wykonać przy danym przeglądzie.

JALTEST obsługuje pojazdy z normą EURO6.

JALTEST iParts jest bazą danych zamienników części zamiennych. Wpisując w programie numer oryginalnej części można uzyskać informacje o numerach zamienników tej części wraz nazwą producenta oraz zastosowaniem tego zamiennika w innych pojazdach.

- Moduł diagnostyczny JALTEST PC LINK z wbudowanym multiplexerem
- Program Jaltest Soft do diagnostyki przez laptopa lub komputer PC (zestaw nie zawiera laptopa).
- Program Jaltest Info ze schematami elektrycznymi, lokalizacją i wartościami czujników oraz danymi mech.
- JDC213.9 Przewód połączeniowy OBD
- JDC110A Przewód połączeniowy do naczep
- Zestaw multipinów do podłączeń bezpośrednich
- Przewód USB
- Specjalna walizka na urządzenie i okablowanie
- Kod Trybu-Expert
- Szkolenie użytkownika przy wydaniu urządzenia.
- Okresowe jednodniowe szkolenia (2 w ciągu roku).
- Telefoniczne wsparcie techniczne
- Gwarancja 24 m-ce
wróć