GroupAuto, G-Truck

Mapa strony

Rolnicy potrzebują profesjonalnych i ekonomicznych rozwiązań !

Przy 30-sto stopniowym upale, na stoisko Opoltrans i MEGA -Nysa zmierzały liczne grupy zwiedzających targi Opolagra 2015. Do oglądania ekspozycji, rolników nie trzeba było specjalnie zachęcać.

 

 

Rolników przede wszystkim bardzo interesował szeroki asortyment potrzebnych i przydatnych na co dzień części,olejów, akcesoriów i towarów do obsługi sprzętu rolniczego.

  Widać po zainteresowaniu rolników, że właśnie się zaczął dla handlowców bardzo pracowity okres handlowy z rolnikami.
Prawie każdy kto pojawił się na naszym stoisku jest zainteresowany ofertą Opoltrans. Dobrze, że wizytówek wzięliśmy więcej !

- z uśmiechem opowiada Łukasz Janczak, handlowiec Oddziału Opoltrans w Opolu. Dodał, że duże uznanie zyskał również najnowszy Kwartalnik Opoltrans.  Kilkadziesiąt tysięcy odwiedzających Targi Opolagra zapoznało się z nowościami jakie oferowało niemal pół tysiąca wystawców.
Nowoczesne rolnicze maszyny, przyczepy, narzędzia, oświetlenie, a nawet i latające drony. Tym głównie zachęcali wystawcy.  

  Podczas wizyty na stoisku Opoltrans rolnicy pytali najczęściej o: specjalną ofertę przygotowaną dla rolnictwa przez producenta markowych olejów WOLF,
zainteresowaniem cieszyły się również opony z szerokiej oferty Opoltrans.

  Mnie interesują przede wszystkim opony, podobno macie szeroką ofertę i to dostępną od ręki i jeszcze za darmo wymieniacie. No i narzędzia, świetne są te klucze, i w zestawach, i te przekładniowe ! - komentował wizytę na stoisku pan Henryk z Kietrza.

  W oczekiwania rolników trafiły również pasy transportowe, klucze pneumatyczne, podnośniki, wśród których prym wiódł dwutonowy podnośnik z oferty Opoltrans. Dla tych, którzy po raz pierwszy zetknęli się z ofertą Opoltrans zaskoczeniem był tak szeroki asortyment ciekawych towarów i super ceny,         a wystawione opony i akcesoria, które nawet w tym upale prezentowały się wyjątkowo atrakcyjnie.

Tym razem hitem Opolagry była naczepa lekka o kubaturze 46m3 przedstawiona przez firmę MEGA-Nysa - producenta przyczep i naczep.

  O atrakcyjności tego rozwiązania świadczy to, że egzemplarz wystawowy został już zarezerwowany, a klient chciał go zabrać  wprost z targów,
zresztą tak ja i kilku innych rolników. Więcej informacji o produktach i asortymencie, można zobaczyć na www.mega-nysa.pl

  Dodatkową atrakcją na Opolagra był wózek Mario, również produkowany przez firmę MEGA i jak się dowiedzieliśmy,
można pozyskać na niego finansowanie, ze środków Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

 

wróć