GroupAuto, G-Truck

Mapa strony

Relacja z Wielkiego Grillowania w Poznaniu

W dniu 10 maja 2014 roku na terenie oddziału OPOLTRANS Poznań odbył się piknik rodzinny pod hasłem "Wielkie Grillowanie z Opoltrans i Mega". Jednym z ciekawszych punktów imprezy były szkolenia organizowane przez dostawców OPOLTRANS. Szkolenia przeprowadziły firma Sachs, Jost, K2, Wolf oraz firma BPW. Firma BPW swoje szkolenie przeprowadziła w specjalistycznym pojeździe Infomobil, co było dodatkową atrakcją dla uczestników.

Swoje stoiska wystawili dostawcy OPOLTRANS, na których prezentowali najnowsze produkty oraz indywidualnie udzielali odpowiedzi na pytania klientów. Dużym zainteresowaniem cieszyły się stoiska producenta olei Wolf oraz firmy MEGA producenta pojazdów użytkowych, osi i zabudów. Firma MEGA zaprezentowała dwie naczepy light, naczepę leśną oraz wózek Mario 2.

OPOLTRANS przygotowało dla klientów wiele niespodzianek. Jedną z nich była możliwość porozmawiania z kierowcą rajdowym Grzegorzem Baranem oraz pooglądania z bliska jego rajdowej ciężarówki. Pan Grzegorz Baran brał udział w wielu wyścigach m. in. rajdzie Dakar, Mistrzostwach Rallycross Europy, rajdzie Optical Tunsie.

Chętni kierowcy mogli sprawdzić swoje umiejętności jazdy w trudnych warunkach na symulatorze jazdy CARGO, a najlepsi z nich otrzymali atrakcyjne upominki.

Dla najmłodszych uczestników Pikniku przygotowany był kącik plastyczny i animacyjny z trampoliną, dmuchanym zamkiem i "piłkarzykami". Wszyscy klienci mogli spróbować swoich sił w grach na X-BOXie Kinect oraz w pokonywaniu toru przeszkód zdalnie sterowaną ciężarówką.

Kulminacyjnym momentem było wręczenie nagród dla klientów, którzy w okresie od 12.04 - 10.05.2014 dokonali największych zakupów w OPOLTRANS.

Wspólna zabawa odbyła się w weekendowej atmosferze, a goście przez cały dzień mogli degustować smaczne potrawy z grilla oraz bawić się przy dobrej muzyce do późnych godzin nocnych.

 
wróć